شرکت بوش رکسروت (Bosch Rexroth AG) از پيشگامان ارائه سيستم هاي حركت و كنترل در جهان می باشد. این شرکت علاوه بر تولید دامنه وسیعی از تجهیزات هيدروليكی و درايو هاي الکتريکي، امکان دسترسی صنايع مختلف به سیستم های منطبق با نیاز مشتری و نیز راه حل های کاربردی در بالاترین سطح فنی را میسر می سازد. این مهم منجر به استفاده گسترده از تجهیزات ساخت شرکت بوش رکسروت در طیف متنوعی از صنایع ایران گردیده است.

فروشگاه سلکترو با پشتیبانی بیش از یک دهه تجربه کاری موفق تیم مدیریتی خود با شرکت بوش رکسروت آلمان و آشنایی کامل به دپارتمان های مختلف گروه بوش رکسروت، بعنوان معتبرترین منبع دستیابی به محصولات اصل و خدمات متمایز فنی-مهندسی گروه بوش رکسروت در ایران به شمار می آید.

دامنه محصولات بوش رکسروت در بخش هیدرولیک شامل موارد زیر می باشد:
انواع پمپ های پیستونی، پره ای و دنده ای
سیلندر و هیدروموتور
شیرهای کنترل فشار و جریان
شیرهای کنترل جهت
شیر های پروپورشنال و سروو
فیلتر و آکومولاتور
ضمناً کلیه محصولات شرکت بوش رکسروت که از طریق فروشگاه سلکترو تامین می گردد، علاوه بر گارانتی 12 ماهه شرکت سازنده، تا 18 ماه پس از تاریخ فروش تحت پوشش گارانتی مرکز تعمیرات فروشگاه سلکترو قرار می گیرد. همچنین قطعات يدكي و بروشورهاي نگهداري و تعمیر تجهیزات هیدرولیکی فوق جهت ارائه به مشتریان محترم مهیا می باشد.

فروشگاه سلکترو با بهره مندی از خدمات بازرگانی دفاتر خود قادر گردیده تا علیرغم محدودیت های موجود در واردات کالا، کماکان در تامین قطعات یدکی و تجهیزات مورد نیاز صنایع کشور از سازندگان معتبر جهان، موفق عمل نماید. در اين خصوص لازم به يادآوری است که تمامی محصولات صنعتی قابل ارائه از سوی اين فروشگاه اصل و از گارانتی 12 ماهه برخوردار می باشد. همچنین کوتاهی زمان تحويل و قيمت منصفانه، از شاخصه های بارز خدمات این فروشگاه است.